Muzejní noc ve Svitavách 2021

04.06.2021 16:00 - 20:00

4. června Městské muzeum a galerie ve Svitavách pořádá pro širokou veřejnost bohatý program, na nějž vás srdečně zveme. Mezi 16. a 20. hodinou si můžete zdarma prohlédnout i současnou výstavu v Muzeu esperanta v Ottendorfero­vě domě.Kromě bezplatného vstupu do všech expozic MMG na vás o muzejní noci čeká vernisáž, koncert, kvíz, filmové promítání s besedou i městská hra.

Podrobný program a časový harmonogram si můžete prohlédnout po kliknutí ZDE.

Tradiční setkání se speciálním programem pro esperantisty je zvažováno a podle aktuální situace proběhne pravděpodobně začátkem září. Bližší informace budou včas zveřejněny.

Pokud se vám do Svitav nepodaří zajet o Muzejní noci, můžete obě muzea i další zajímavosti města a okolí navštívit i později během roku. Muzeum esperanta je pro vás opět otevřeno (momentálně s výjimkou skupinových prohlídek s výkladem) – viz rubrika Kontakty.

Zajímá vás, co se po dlouhém kulturním půstu děje o muzejní noci v jiných částech republiky? Navštivte web Festivalu muzejních nocí 2021! V regionu Českomoravské pomezí se muzejní noc koná 5.6. v Poličce, 11.6. ve Vysokém Mýtě a 25.6. v Proseči. Aktuální informace se mohou průběžně měnit.