Pozvánka na Muzejní noc ve Svitavách

19.06.2015 17:00 - 22:00

Tentokrát tato již tradiční městská akce (stejně jako loni) nebude spojena s vernisáží nové výstavy v našem Muzeu esperanta, která proběhne až 26. září. Nicméně i tak vás čeká v pátek 19.6.2015 zajímavý a pestrý program, na který vás srdečně zveme

!

• budete si moci zdarma prohlédnout současnou výstavu Sběratelství a esperanto s exponáty z více než 40 zemí světa (esperantské pohlednice i historické pohlednice Svitav, filatelie, odznaky, medaile, bankovky, samolepky, kalendářky, pivní tácky, krojované panenky, telefonní karty, obaly od čajů či jogurtů aj.).
  • Od 17h proběhne beseda se všestranným sběratelem, předsedou Asociace Brontosaurus Svitavy a příznivcem esperanta Mgr. Janem Richtrem (pro sběratele-začátečníky i prokročilé 🙂 )

• Dále nabízíme možnost prohlídky města a účasti na netradičním programu, připravovaném Městským muzeem a galerií, tentokrát tematicky věnovanému LETECTVÍ.

• Od 20 a 22h vás čeká atypická prohlídka celého Ottendorferova domu (v jehož přízemí sídlí naše Muzeum esperanta) a od 21h se můžete těšit na koncert folk-rockové kapely Kalibol, který proběhne v plenéru v zahradě Městského muzea a galerie.

Navštivte Webové stránky s podrobným programem!

Kankán v našem muzeu o loňské muzejní noci můžete zhlédnout ZDE.

Kontakt: svitavy@esperanto.cz