Od 28. prosince 2017 bude Muzeum esperanta ve Svitavách dočasně uzavřeno

08.12.2017 23:32 - 23:32

Od 28. prosince 2017 pravděpodobně až do března 2018 bude muzeum dočasně uzavřeno z důvodu rekonstrukčních prací v Ottendorferově domě. Ohledně přesného termínu znovuotevření sledujte náš web! Poslední možností, kdy můžete v letošním roce naše muzeum navštívit a prohlédnout si současnou výstavu Člověk proti Babylonu, je přednáška o geocachingu, která se bude konat 27. prosince od 17:00. Akce je určena pro širokou veřejnost. Muzeum je přístupné v otevírací době Městského muzea a galerie či sousední čajovny Namaste. Vstupné činí symbolických 10,– Kč. Těšíme se na vaši návštěvu! V mezidobí vás zveme alespoň k prohlídce našich virtuálních sbírek na sociální sítí Ipernity, kde na vás čeká celkem 55 multimediál­ních alb.