Pozvánka na VII. Marcipánové vánoce

Chcete-li si udělat pěkný předvánoční výlet, opět zveme vás i vaše ratolesti druhou adventní neděli 7.prosince na oblíbenou adventní tvůrčí dílnu, na níž se naučíte, jak tvořit rozmanité figurky z marcipánu, a to pod zkušeným vedením ing. arch. Anny Vyšinkové, majitelky proslulé marcipánové cukrárny ve Vracově.

Muzeum esperanta je pro vás za tímto účelem otevřeno po celý den od 9 do 16 hodin!

Zároveň zde máte možnost prohlédnout si i aktuální muzejní výstavu na téma „Esperanto a sběratelství“.

Navíc – vstup je samozřejmě ZDARMA! Symbolický příspěvek na materiál (pro, kteří si chtějí vyrobit a odnést vlastní figurku) je 20,– Kč/os.

Kromě toho si budete moci v případě zájmu zakoupit domů i hotové vánoční figurky z dílny Vyšinkových. S jejích úžasnými dílky se můžete seznámit na webu jejich cukrárny.

Akce se koná v rámci předvánočního programu Vánoce ve Svitavách

Mimo to na vás čeká i staročeský jarmark na malebném svitavském náměstí, vánoční program s tvůrčími dílnami v Městském muzeu a galerii a v blízkém kulturním centru Fabrika  – zkrátka – malí ani velcí se tu rozhodně nudit nebudete!

Všechny zájemce srdečně zve Klub přátel esperanta ve Svitavách.

Info: svitavy@esperanto.cz

• zveřejněno 18. 11. 2014, což bylo před 9 lety