Pozvánka na 160. cestovatelský večer v našem muzeu - tentokrát o geocachingu

Zveme vás srdečně na 160. cestovatelský večer Asociace Brontosaurus, který se koná v našem muzeu ve čtvrtek 28.1.2016 od 18:30. Tentokrát pod názvem „Geocaching – nevšední zážitky z pobytu v přírodě“.

Geocaching je hra, která kombinuje turistiku spolu s dobrodružným hledáním (pomocí moderních techhnologií) pokladů ukrytých všude kolem nás. Poklady představují schránky, tzv. cache (keše), které umisťují jiní hráči této hry.

Co vás v rámci večera čeká:

Pátrání po schránkách ukrytých téměř na celém světě. Vyprávění Vás seznámí s nevšedními zážitky a zkušenostmi při hledání keší především na Maltě a jiných evropských zemích. O nadějích, radosti ale i zklamání.

O to vše se s vám podělí Jan Richtr (předseda Asociace Brontosaurus Svitavy) a Miroslav Sýkora (člen Klubu přátel esperanta Svitavy).

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Před a po programu možnost prohlídky současné tematické výstavy S esperantem kolem světa.

ilustrační foto – vitrína M.Sýkory o geocachingu na naší předchozí sběratelské výstavě

Doporučujeme:

Informační dvouminutové video Co je geocaching

Podobnější 13minutové video Geocaching od uživatele Mobilmania.cz

webové stránky Co je geocaching pro začátečníky

padv

• zveřejněno 20. 1. 2016, což bylo před rokem